Piyano Dersi

Sami KÖSE

        1957 yılında Merzifon da doğdu. Ankara devlet konservatuarından (Cebecı-1936 yılında ATATÜRK tarafından açıldı-1982 yılında kapatıldı) Hava kuvvetleri adına orkestra ve bando şefliği bölümünden mezun oldu. Piyano ve Trompet eğitimi alarak hava kuvvetlerinin Cumhuriyet tarihinin ilk bando ve hava kuvvetleri caz orkestrası komutanı ve şefliğine atandı.18 yıl Ankara da bu görevde devlet tören ve görevlerinde hizmet etti. Yurt içi ve yurt dışı resmi tören, gösteri ve festivallere katıldı. Bir  çok ödül ve takdirler aldı. Müzik hayatı boyunca 70 adet beste yaptı. Bunlardan 12 tanesini 1998 yılında emekli olduktan sonra "canım seni özlüyor" adlı ilk müzik albümünde topladı. "ÜNYELİME" adlı şarkıya çekilen klipi ile uzun süre gündemde kaldı. Müziğe başladığından bu güne kadar çok sayıda piyano ve trompet öğrencisini eğitti.

        Ankara da Özel Ümitköy koleji ve Özel Aşiyan kolejinde 10 yıl süren müzik öğretmenliği yapmıştır ve özel piyano-org-trompet-armoni-solfej-bona-şan dersleri vererek ayrıca eserlerin orkestrasyonunu  ve  notalarını yazarak müzik hayatına devam etmektedir. 

        NOT:50 yıllık sanat tecrübem ve profesyonel müzik hayatımla ‘pedagojik formasyonumla’  yeni yetişen veya yetişmek ve eğitim almak isteyen bayan veya bay küçük-büyük öğrencilere bilgi birikimim ile katkıda bulunmak ve bilgilerimi paylaşmak, ayrıca daha önce yetiştirdiğim öğrencilerim gibi başarılarının mutluluğunu paylaşmak ve yüce Türk ulusuna eğitimimle hizmette bulunmak amacındayım.

 Müzikle ve sevgiyle kalın..

Sami KÖSE

PİYANO DERSİ TALEP FORMU