RİVER FLOWS İN YOU NOTASI

Yiruma ( Lee Ru-ma )....Sahne adı Yiruma olan Lee Ru-ma (15 Şubat 1978) dünyaca ünlü Güney Kore'li besteci ve piyanisttir. Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da sık sık kapalı gişe konserler verir. Eğitimini Londra'da King's College da almıştır. En önemli

PİYANO

RİVER FLOWS İN YOU NOTASI.Sahne adı Yiruma olan Lee Ru-ma (15 Şubat 1978) dünyaca ünlü Güney Kore'li besteci ve piyanisttir.

Sahne adı Yiruma olan Lee Ru-ma (15 Şubat 1978) dünyaca ünlü Güney Kore'li besteci ve piyanisttir. Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da sık sık kapalı gişe konserler verir. Eğitimini Londra'da King's College da almıştır. En önemli eserleri "River Flows in You", "Kiss the Rain" ve "May Be" dir. En ünlü albümü First Love 2001'de yayınlanmıştır.

Piyano çalmaya beş yaşında başlamıştır,1988'de The Purcell Scholl Of Music okulunda okumak için on yaşındayken Londra'ya taşınmıştır.Güney Kore Deniz Kuvvetleri'nde görev yapmak için İngiltere vatandaşlığından vazgeçtiğinde,2006'dan itibaren Güney Kore ve İngiltere çifte vatandaşlığı bulunmaktadır.

  • Besteci Yiruma ( Lee Ru-ma )....Sahne adı Yiruma olan Lee Ru-ma (15 Şubat 1978) dünyaca ünlü Güney Kore'li besteci ve piyanisttir. Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da sık sık kapalı gişe konserler verir. Eğitimini Londra'da King's College da almıştır. En önemli