GAME OF THRONES DİFFİCULT NOTASI

Ramin Djawadi..Game of Thrones , HBO için David Benioff ve DB Weiss tarafından oluşturulanbir Amerikan fantezi drama televizyon dizisidir. Bu bir uyarlamasıdır bir buz Song ve Ateş , George RR Martin ise ilki fantezi roman 'ın dizi Taht Oyunları . Gö

PİANO

GAME OF THRONES DİFFİCULT NOTASI.Ramin Djawadi. 1974, Duisburg doğumlu İran kökenli Alman film müziği bestecisi ve multi-enstrümantalist. Sanatçı, Game Of Thrones, Prison Break, Iron Man, Pasific Rim gibi pek çok dizi ve film müziği ile tanınır.

Ateş , George RR Martin ise ilki fantezi roman 'ın dizi Taht Oyunları . Gösteri Belfast'ta ve Birleşik Krallık'ta başka yerlerdeüretildi ve çekildiÇekimler arasında Kanada, Hırvatistan, İzlanda, Malta , Fas ve İspanya da vardı. [4] Seri, HBO'da yayınlandı17 Nisan 2011'de Amerika Birleşik Devletleri'nde ve 19 Mayıs 2019'da sona erdi ve sekiz bölüm boyunca 73 bölüm yayınlandı.

Kurgusal kıtada Set Westeros ve Essos , Game of Thrones birkaç araziler ve geniş vardır topluluk döküm ve birkaç aşağıdaki hikaye yaylar . Bir yay Yedi Krallığın Demir Tahtı ile ilgilidir ve tahtın üstesinden gelmek için mücadele eden ya da ondan bağımsızlık için savaşan soylu hanedanlar arasında bir ittifaklar ve çatışmalar ağı izler. Bir diğeri, sürgün edilen ve tahtın geri dönüşünü planlayan hüküm süren egemen hanedanın son torununa odaklanırken, başka bir hikaye yayı, Kuzey'in şiddetli halklarına ve efsanevi yaratıklarına karşı alemi savunan bir kardeşlik olan Gece Gözlemi'ni takip ediyor. .

  • Besteci Ramin Djawadi..Game of Thrones , HBO için David Benioff ve DB Weiss tarafından oluşturulanbir Amerikan fantezi drama televizyon dizisidir. Bu bir uyarlamasıdır bir buz Song ve Ateş , George RR Martin ise ilki fantezi roman 'ın dizi Taht Oyunları . Gö